Şehirler arası nakliyat, hizmetini 1996 yılından beri müşterisi ile buluşturan ve bu hizmetle birçok şehirden şehire taşıma gerçekleştiren firma sahibi olarak söyleyeceğimiz şehiriçi nakliyat hizmetinin kat kat ötesinde sıkıntılı bir sürecin yaşandığı hizmettir bu hizmet türü. Kendi başımıza yaparız, paketleriz, kolileriz, taşırız diyorsanız gerçekten büyük bir yanılgı içerisindesiniz. Bir defa, en az dört günü gözden çıkarmanız gerekmekte. Bu da demek oluyor ki çalışıyorsanız işinizden ya da evdeyseniz çocuklarınızdan feragat etmeniz gerekecek. Yorgunluğunuz da ayrı bir konu elbette.

şehirler arası nakliyat
şehirler arası nakliyat

Yalova Şehirler Arası Nakliyat Nakliyede kolaylık devri

Sizin aramanıza istinaden belirlenen gün ve saatte kapınıza gelen Yalova Şehirler arası nakliyat  firması taşıma işine öncelikle en büyük mobilyaların ayrılması işlemi ile başlar. Bu genellikle yatak odasındaki elbise dolabı olarak seçiliyor çünkü diğerlerini tek parça halinde taşımak mümkün iken giysi dolaplarının parça parça taşınması daha uygun oluyor.

Bu parçalama işleminde vida, demir vb. aparatların kaybedilmeden yeni eve götürülmesi ve elbette düzgün şekilde montajının yapılması gelen firma çalışanlarının profesyonelliği ile doğru orantılı bir durum. Bu da tabiki onların tecrübesi ile alakalı bir durum. Bir ya da iki personel bu iş ile ilgilenirken diğer taraftan öteki eşyalarınız taşımaya başlayan grubun seriliği karşısında şaşıracağını garanti edebilirim.

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Her şey güllük gülistanlık değil elbette. Bazı durumlar canınızın sıkılmasına neden olabilir böyle zamanlarda. Örneğin çok sevdiğiniz bir vazo yanlışlıkla düşüp kırılabilir. Ya da salon vitrinizin aynası çatlayabilir. Gözünüz korktu değil mi? Ama merak etmeyin çalışanlar artık o kadar ustalaşmışlar ki inanın onların hata payı bizim yapacağımız hatalardan çok daha düşük. Ayrıca iyi firma tercih etmenin avantajını bu gibi durumlar karşısında edindiği tutumu görünce daha iyi anlayacaksınız. Demem o ki Şehirlerarası evden eve nakliyat firması eşyalarınızı kendi eşyaları gibi benimsemeli ve sigortalı taşımacılık yaparak hem kendi imajını yükseltip hem de sizleri rahatlatmalıdır. Demek ki neymiş firma seçerken sigortalı taşımacılık yapanları tercih etmeye özellikle önem verecekmişiz.

Şehirler Arası Taşımacılık Evden Eve Nakliyat

Ev taşımacılığı konusunda önünüze ilk gelen adres ile değil, araştırarak ve referans alabileceğiniz bir adres olmasına dikkat ediniz. Eşyalarınız toplanıyor mu? Kılıflara ya da zarar görmemesi için farklı örtüler ile kaplanıyor mu? Kırılacaklara özen gösteriliyor mu gibi daha birçok soru sizlerin önceliğiniz olmalıdır. Bu sebeple fiyattan önce konuşmanız gerekenleri atmayınız ve mağdur olmayacağınız bir taşınma süreci yaşamış oluverin.

evden eve nakliyat
evden eve nakliyat

Şehirler arası taşımacılık evden eve nakliyat nakliye işlemlerinde firmamız ev taşımacılığında her zaman profesyonel elemanlar çalıştırmaktadır. Firmamız tarafından her ev taşıma işlemine eski müşterilerimize %30 indirim, yeni müşterilerimize %20 indirim sağlanmaktadır.

Şehirler Arası Nakliyat

Firmamız uzun yıllardır Türkiye ‘nin 81 iline sunduğu ve başarısı ile takdir edildiği şehirler arası Yalova evden eve nakliyat hizmetlerinde bu başarısında hergün kendisini, bir adım daha ileriye taşıyacak şekilde kendinden ödün verecek müşterinin çıkarlarını koruma adına canla başla çalışmasıdır. Firmamızın ilk hedefi sürekli artan müşteri taleplerine memnuniyetleri ve güvenleri dahilinde kalıcı çözümler üretip ekonomik fiyat avantajıyla onlarla olmaktır