Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat alanında kaliteli ve kusursuz hizmetler veren firmamız, büyük başarılara imza atmıştır. Firmamız hızlı, güvenli ve programlı bir çalışma sistemini benimsemiştir. Kullandığımız paketleme ürünlerinden, aracımıza kadar hepsi özenle seçilmiştir.

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Uzun mesafeler gidecek eşyalarınız için Şehirler arası nakliyat firmasının secimi büyük önem taşır. Biz de firma olarak eşyalarınızın zarar görmemesi için, uzman ekibimizle size yardımcı oluyoruz. Adresinize gelerek taşınacak. eşyalarınızın tespitini yapıyoruz. Gideceğiniz adresi belirleyip, istediğiniz tarihe taşınmanızı sağlıyoruz.

Gideceğiniz adresi belirleyip, istediğiniz tarihe taşınmanızı sağlıyoruz. De-monte yapılacaklar, beyaz eşyalar, cam, porselen gibi hassas nitelikli eşyalar belirlenip, kategorilere ayrılmaktadır. Eşyalarınızın çokluğuna göre araç belirliyoruz. Şehirler Arası evden eve nakliyat araçlarımız yeni modeller olup, modern taşınma sistemine göre dizayn edilmiştir. Uzman ekibimiz, taşınmak için belirlediğiniz tarihte gelirler. Her biri uzmanlık alanına göre ise baslar. Paketlenen eşyalar hangi odadaysa oradan çıkarılmadan numaralandırılır.  Ambalajlama için kullanılan materyaller, eşyalarınızı koruyacak şekilde, özel olarak üretilmiştir. Koli ve paketler yapıldıktan sonra, milimetrik hesaplarla eşyalar araca yerleştirilir ve daha da sağlam olması için sabitlenir.

şehirler arası nakliyat
şehirler arası nakliyat

Yalova Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat firması olarak hizmetimiz sadece eşyalarınızı adrese teslimle kalmıyor. Taşıma anında oluşabilecek hasarlar icin eşyalarınızı sigortalıyoruz. Belirlediğiniz tarihte adrese teslim yapıyoruz. Yüksek katlara taşıma icin asansör hizmeti veriyoruz. De-monte eşyalarınızın montajını yapıyoruz. Bulaşık ve çamaşır makinenizin tesisatını yapıyoruz.  Ayrıca sadece belirli birkaç ile değil, Türkiye’deki bütün illere taşıma sağlıyoruz. Bizim ayrıcalığımızı görebilmek için bir telefon yeterli bizi aradığınız taktirde uzman kadromuz size her türlü yardımı sağlayacaktır.

Yalova şehirler arası nakliyat taşınma işlerinde şehirler arası nakliye işlerini yürüterek size bu alanda yardımcı olmayı hedeflemektedir. Yalova bölgesinden İstanbul Tekirdağ, Edirne, Ankara, Erzurum gibi birçok şehre kadar uzanan tüm taşımacılık işlerinde sizlerin hizmetinizdedir. Batıdan doğuya nakliye işlerinde taşımacılık işlerinde sizlerin yanında yer almaya başlayacaktır. İrtibata geçerek hangi şehirler arasında taşınmak istiyorsanız bilgi vererek nakliye işlerinizi yaptırmaya başlayabilirsiniz. Nakliye işleri konusunda alanında uzmanlaşmış bir ekip ve firmayla çalışmak size taşınmada en güvenilir yolu öğretecektir. Böylece nakliye işleriniz uzmanların tecrübeli ellerinde gereği gibi halledilecektir.